Skip to content
back
back
back
back
back

Plně integrovaná společnost

Výzkum, vývoj, výroba, marketing
Jsme plně integrovaná farmaceutická společnost schopná pokrýt celý životní cyklus produktu. Zaměřujeme se na vývoj terapeutických řešení, která naplňují různorodé potřeby lékařů a pacientů. Všechny dodavatelské řetězce jsou interní – od výzkumu a vývoje až po výrobu hotových produktů, od léčivých látek až po marketing.

Výzkum

Učíme se prací – od návrhu až po vývoj nových molekul: to je to, co každodenně děláme v našich výzkumných laboratořích. Jde o životně důležitý proces pro vývoj nových produktů, ale také pro udržení schopnosti inovovat prostřednictvím nepřetržitého zlepšování.

Vývoj

Jako tým preklinického a klinického vývoje na firemní úrovni dohlížíme na vývoj inovativních léků a zdravotnických prostředků v rámci daných terapeutických oblastí se silným sociálním dopadem, a to zejména v oblasti zdraví kloubů a hojení tkání.

Výroba

Připravujeme a balíme produkty v závodech, které jsou součástí skupiny Fidia ve městech Abano (Padova), Paderno Dugnano (Milán) a Monte Giberto (Fermo).

Logistika

Nakládáme s materiály, výchozími materiály a polotovary a dodržujeme posloupnost směrnic díky plánování, technické a grafické podpoře a logistické infrastruktuře, aby se zajistila dostupnost hotových produktů na trhu.

Marketing

Hodnotíme tržní příležitosti, abychom zdravotnickým pracovníkům po celém světě mohli nabídnout naše kvalitní terapeutická řešení.

Výzkum a vývoj

Neustále obohacujeme naši dokumentaci o preklinické a klinické studie, které jsou organizovány ve spolupráci s národními a mezinárodními centry excelence. Jsme držiteli mnoha mezinárodních patentů.

ZJISTĚTE VÍCE