Skip to content
back
back
back
back
back

NAŠE kvalitní produkty vyvážíme do celého světa.

Naše produkty nabízíme v Itálii i v zahraničí. Z tohoto důvodu je společnost Fidia pravidelně kontrolována národními i mezinárodními orgány (AIFA, italské ministerstvo zdravotnictví, americký FDA, korejské ministerstvo pro bezpečnost potravin a léčiv [KFDA], ANVISA Brazílie, Farmaceutický inspektorát ministerstva průmyslu a obchodu Ruské federace) a oznámenými subjekty (GMED, ISS, TUV, IMQ, Certiquality, Eurofins Biolab, UKA, UA).
Náš systém kvality:
  • Splňuje evropské požadavky správné výrobní praxe (GMP) na výrobu léčivých přípravků a léčivých látek a je certifikován podle norem ISO 13485 a ISO 9001.
  • Splňuje požadavky 21 CFR část 211 a 21 CFR část 820 na výrobu a prodej léčivých přípravků a zdravotnických prostředků ve Spojených státech amerických..
  • Od roku 2018 toto pracoviště podléhá auditům v souladu s požadavky Programu jednotného auditu zdravotnických prostředků (MDSAP), abychom mohli naše vlastní zdravotnické prostředky vyrábět a prodávat v USA, Kanadě, Brazílii a Austrálii.

Zajištění kvality

U našich produktů se snažíme předcházet problémům s dodržováním předpisů. Naším cílem je realizovat a udržovat efektivní systém řízení kvality.

Kontrola kvality

Provádíme analytické kontroly, abychom zaručili použití surovin s požadovanými kvalitativními charakteristikami. Provádíme analytické testy hotových produktů, abychom zajistili, že námi prodávané produkty jsou bezpečné a účinné.

Naše závody

V různých závodech skupiny Fidia připravujeme a balíme léky a zdravotnické prostředky.

ZJISTĚTE VÍCE

Abano Terme

Většina naší výroby probíhá v závodě ve městě Abano Terme. Toto výrobní centrum, otevřené v roce 1978, dnes představuje centrum excelence v globální farmaceutické výrobě.

Paderno Dugnano

Naše pracoviště ve městě Paderno Dugnano se specializuje na vývoj a výrobu dermálních a perorálních systémů pro podání léčiv pro kosmetické a farmaceutické aplikace a klade si za cíl být pro ostatní společnosti a partnery referenční institucí při společném vývoji požadovaných produktů.

Monte Giberto

Na našem pracovišti ve městě Monte Giberto balíme doplňky stravy (tobolky a tablety) a vyrábíme sterilní jednorázovou gázu pro periokulární hygienu.

Noto

Toto pracoviště se specializuje na studium výrobních procesů nových enzymů, proteinů a polysacharidů fermentací nebo biotechnologickými procesy za použití nepatogenních kmenů.

ZJISTĚTE VÍCE

Naše odborné znalosti

ZJISTĚTE VÍCE​

Kyselina hyaluronová

Hotové produkty

Výroba vakcín

Systémy dodávky léků

ZJISTĚTE VÍCE​