Skip to content
back
back
back
back
back

O NÁS

Jsme italská nadnárodní společnost založená v roce 1946. Naším posláním je nalézat řešení, jak čelit novým výzvám ve zdravotnictví a zlepšovat tak kvalitu lidského života.

Síla pochopení

Od 50. let 20. století chápeme potenciál kyseliny hyaluronové a dnes jsme jedním z předních světových hráčů ve výrobě produktů na bázi kyseliny hyaluronové. Odlišujeme se plnou kontrolou dodavatelského řetězce od výzkumu až po marketing a z tohoto důvodu se definujeme jako plně integrovaná společnost.

ZAMĚSTNANCŮ
+1600
TRŽBY V ROCE 2023
463,5 € MIL. EUR

Změnu vždy přinášejí lidé. Ve společnosti Fidia se snažíme zlepšovat a rozvíjet každý den.

Neustále se rozvíjíme

Jsme dynamická společnost, která nachází nové cesty na mezinárodní trhy, uvádí na ně nové produkty a experimentuje s novými přístupy. Neustále provádíme vlastní regeneraci…

NAŠE SPOLEČNOST V ČÍSLECH PODLE OBLASTÍ ZÁJMU (%, 2023)
34,92 %
JOINT CARE
20,5 %
EYE CARE
13,69 %
SKIN CARE
13,67 %
PRIMARY CARE
6,76 %
SPECIALTY CARE
1,77 %
REGENERATIVE CARE
0,95 %
AESTHETIC CARE
7,74 %
JINÉ

Sílu kyseliny hyaluronové také v maximální míře využíváme k vlastní regeneraci.

Naše skupina je stále silnější
Neustále se rozvíjíme, a to i prostřednictvím významných mezinárodních akvizic.
2024
Upevňujeme naši pozici v oboru oftalmologie v Itálii
Rozšířili jsme sortiment přípravků pro zdraví očí díky akvizici 100 % podílu oftalmického businessu společnosti Sanifarma s.r.l., přední italské společnosti v oblasti očního zdraví očí v lékárnách, která působí také ve velkodistribuci a online kanálech. Rovněž jsme posílili naše partnerství s nadnárodní společností Novartis v oblasti distribuc na italském trhu o 6 oftalmologických léčivých přípravků pro léčbu zeleného zákalu (glaukomu).
2023
Unipharm Polska
Společnost Fidia spolu s pobočkou polské dceřiné společnosti Unipharm, soukromé farmaceutické společnosti se sídlem v USA specializující se na vývoj a prodej volně prodejných léků a doplňků stravy, získala některé oftalmologické přípravky a doplňky stravy na bázi vitaminu D.
2021
Posílení naší pozice v segmentu protizánětlivých léků
Podepsali jsme smlouvu o akvizici velkého integrovaného portfolia protizánětlivých léků obchodovaných na mnoha mezinárodních trzích, čímž jsme zde posílili svou pozici.
2019
Posílení naší pozice v oftalmologii
Na španělském trhu jsme od společnosti Novartis Farma, španělské pobočky skupiny Novartis Pharma AG se sídlem v Basileji, získali tři nové oftalmologické přípravky. Tento krok je součástí projektu na posílení přítomnosti naší společnosti na národním a mezinárodním oftalmologickém trhu, který začal v roce 2017 akvizicí společnosti Sooft Italia.
2018
Soluciones Bioregenerativas SL
Společnost působící v sektoru regenerativní medicíny v oblasti osteoartikulárního zdraví, estetiky, dermatologie a veterinární medicíny, a to i díky použití PRP (plazmy bohaté na krevní destičky).
2017
Sooft Italia S.p.A.
Přední hráč na italském oftalmologickém trhu s kompletní řadou více než 100 produktů pro zdravé oči: léků, doplňků stravy a zdravotnických prostředků.

Inovace pro nás znamenají zkoumání, objevování a vytváření nových řešení při neustálém zlepšování stávajících produktů.

Inovace jsou vstupní branou do budoucnosti

Díky našim osvědčeným patentům týkajícím se kyseliny hyaluronové se náš výzkum nikdy nezastaví a my hledíme do budoucnosti regenerativní medicíny.

KLINICKÝCH STUDIÍ KYSELINY HYALURONOVÉ
+310
PATENTŮ
~ 1400

Pro média

Tiskové materiály, obrázky a videa naší společnosti a institucionální informace.

ZJISTĚTE VÍCE