Skip to content
back
back
back
back
back

Fidia oslavuje své 75. výročí: nejedná se o cíl, ale o jeden úsek cesty, která ubíhá rychleji než kdykoliv předtím

Společnost
13/10/2021

Každý den hrdě slavíme prozíravost a odbornost těch, kteří pomohli vybudovat firmu, a uznáváme vizi těch, kteří již formují svět zítřka.
Fidia, která byla založena v roce 1946, slaví své 75. výročí s motem „Připraveni na budoucnost“. Tato významná příležitost je znázorněna obrazem stromu se silnými kořeny, který roste a sahá k obloze.
Pro nás toto výročí není cílem, ale jedním úsekem cesty, která postupuje stále rychleji.
Tak jako v případě pozoruhodné historie kyseliny hyaluronové, kterou firma Fidia vyvíjí, vyrábí a prodává již od počátku 60. let, jsme se dnes stali světovými lídry ve viskosuplementaci a nabízíme efektivní a různorodá řešení, šitá na míru potřebám lékařů a pacientů ve strategických oblastech, jako je zdraví kloubů a péče o kůži, a dále metabolismus, gynekologie, neurověda, oftalmologie, estetická medicína, regenerativní medicína a antiinfektiva.
Naší reálnou přidanou hodnotou jsou lidské zdroje.

„S fantastickou spoluprací našich partnerů,“ říká Carlo Pizzocaro, předseda správní rady a ředitel společnosti Fidia Farmaceutici„se snažíme o inovaci a přispění ke zdravotní péči budoucnosti – přispění, které může být dlouhotrvající a prospěšné celé společnosti. Výzkum a vývoj jsou v naší DNA a naším bonusem je pracovní síla čítající více než 1 300 zaměstnanců, která je klíčem k dosažení mnoha ambiciózních cílů a nepřetržitého růstu. A především toho být připraveni na budoucnost“.

tag