Chilly Intima

Chilly intima

Řada přípravků pro intimní hygienu od italské společnosti Bolton. Produkty Chilly intima jsou klinicky testovány pro mytí nejcitlivějších intimních partií a bylo prokázáno, že nezpůsobují podráždění dokonce ani u spotřebitelek s jemnou a citlivou pokožkou. Svým složením pomáhají udržovat přirozené pH a minimalizují alergie, předchází podráždění a zarudlosti pokožky. Obsahují méně pěnivých a mycích látek, takže je jednodušší je opláchnout a s pumpičkou se snadno dávkují.

Kontakty

Mgr. Daniel Sivák      

icon locationPraha, jižní a západní Čechy

Mgr. Jindřich Korner

icon location Východní Čechy a Vysočina
Další kontakty

Produkty Chilly Intima

Chilly intima Delicate

Chilly intima Delicate

Jemný čistící gel a ubrousky pro intimní hygienu se zklidňujícím složením, které vám příjemně uleví, když budete nejvíce potřebovat. Respektuje přirozenou fyziologickou rovnováhu intimních partií a je ideální pro každodenní použití. Je obohacena o aloe a vilín a je doporučena pro každodenní péči o citlivé sliznice. Velmi účinně působí proti nepříjemným pachům. Ubrousek je 100% biologicky odbouratelný a je možno ho spláchnout do toalety.

Chilly intima Fresh

Chilly intima Fresh

Gel a ubrousky pro intimní hygienu, díky kterým se budete cítit svěží dlouhé hodiny; doporučujeme všem, které stejně jako vy touží po intenzivním pocitu svěžesti i v těch nejintimnějších partiích. Chilly intima Fresh je obohacena přírodním mentolem podporujícím intenzivní pocit svěžesti a účinně působí proti nepříjemným pachům. Respektuje přirozenou fyziologickou rovnováhu intimních partií. Ubrousek je 100% biologicky odbouratelný a je možno ho spláchnout do toalety.

Chilly intima Antibacterial

Chilly intima Antibacterial

Čistící gel a ubrousky pro každodenní hygienu, které vám pomůžou ochránit intimní partie za všech okolností, a to i pokud navštěvujete místa, na nichž je vysoké riziko výskytu bakterií, jako jsou plavecké bazény a tělocvičny. Tento přípravek pomáhá zmírňovat svědění, a poskytne vám naprosto bezpečnou ochranu. Chilly intima Antibacterial je obohacena o tymián a šalvěj pro efektivní ochranu proti bakteriálním útokům zvenčí, zmírňuje svědění a poskytuje okamžitou úlevu. Ubrousek je 100% biologicky odbouratelný a je možno ho spláchnout do toalety.

Chilly intima Ph 3,5

Chilly intima Ph 3,5

Gel pro intimní hygienu s pH 3.5, který vám pomůže na sliznicích udržovat přirozenou fyziologickou rovnováhu. Ochrana a prevence pro dynamickou, moderní a aktivní ženu. Působí preventivně proti prvním příznakům diskomfortu v intimních partiích, a to i v těch nejrizikovějších situacích. Obohaceno o glycerin, jenž zvlhčuje sliznice.

Chilly intima Hydrating

Chilly intima Hydrating

Gel pro intimní čistotu, která obnovuje hebkost a výživu intimních partií. Aplikujte především v období větší intimní suchosti způsobné stresem, menopauzou nebo užíváním antikoncepce. Zvyšuje hydrataci sliznice a obnovuje hebkost a výživu.

Objevte kompletní sortiment Chilly Intima.

Klinicky testované přípravky s přirozeným pH pro intimní hygienu, které předchází podráždění, infekcím i alergiím.