CLEARBLUE

těhotenské a ovulační testy

Clearblue

Ucelená řada těhotenských a ovulačních testů Clearblue od společnosti Swiss Precision Diagnostic  pomáhá najít odpovědi, které hledáte, protože poskytují jasné výsledky přesně a pohodlně. Za posledních 33 let bylo v klinickém výzkumu společnosti Clearblue zapojeno více než 23 000 dobrovolníků ve více než 140 studiích. Těhotenské testy Clearblue jsou nejprodávanější značka na světě.

Kontakty

Mgr. Daniel Sivák      

icon locationPraha, jižní a západní Čechy

Mgr. Jindřich Korner

icon location Východní Čechy a Vysočina
Další kontakty

Produkty CLEARBLUE

Clearblue ukazatel týdnů

Těhotenský test Clearblue digitální s ukazatelem týdnů

Těhotenský test Clearblue s ukazatelem týdnů je první a jediný test, který je při datování těhotenství stejně přesný jako ultrazvukové vyšetření. Ukazatel Smart Dual Sensor™ vám nejen oznámí zda „Jste těhotná (+)“ či „Nejste těhotná (–)“, ale také vám sdělí, kdy došlo k početí.

Je to jako 2 testy v 1 – nejprve zjišťuje přítomnost těhotenského hormonu s přesností vyšší než 99 % (po dni očekávané menstruace), a pokud jste těhotná, TAKÉ zobrazí, před kolika týdny došlo k početí: 1–2, 2–3 nebo více než 3 týdny (3+). Ukazatel týdnů má při určování doby početí přesnost 93 %.

Clearblue ultra časný

Těhotenský test Clearblue Ultra časný

Novinka v portfoliu těhotenských testů Clearblue. Test je určen pro všechny ženy, které chtějí testovat již před očekávanou menstruací. Tento ultra časný test lze použít už 6 dní ode dne vynechané menstruace, což je 5 dní před očekávanou menstruací. Test je velmi citlivý a přesný, i 4 dny před vynechanou menstruací je jeho přesnost vyšší než 99%. Test má ergonomicky zakřivenou rukojeť a širokou testovací tyčinku, která po správném použití zrůžoví

Clearblue rychlá detekce

Těhotenský test Clearblue Rychlá detekce

Těhotenský test Clearblue Rychlá detekce byl vytvořen tak, aby vám nabídl nejsnazší testování těhotenství, s přesností odpovídající standardům značky Clearblue – a s výsledky za pouhou 1 minutu. Jeho revoluční design je výsledkem rozsáhlého výzkumu u žen, a dokonce v roce 2012 vyhrál cenu za design Red Dot.

Clearblue ovulacni test

Ovulační digitální test Clearblue

V každém cyklu je pouze několik dní, během kterých může žena počít. Pokud se snažíte otěhotnět, je důležité mít pohlavní styk právě v těchto dnech. Ovulační test Clearblue Digitální napomáhá maximalizovat vaše šance na přirozené početí tím, že v každém cyklu zjistí 2 nejplodnější dny na základě změření změn hladiny klíčového hormonu plodnosti – luteinizačního hormonu (LH). Tento test je přesnější než metoda počítání plodných dnů a měření bazální teploty a na digitálním displeji zobrazuje jasné výsledky, které si nelze splést.

Vše o produktech Clearblue zde: https://cz.clearblue.com/