Hy-tissue PRP®

Popis produktu

Plazma bohatá na krevní destičky (PRP) je biologický produkt získaný výhradně z vlastní krve pacienta. Díky tomu je léčba velmi dobře tolerována, je bezpečná a je bez nežádoucích alergických reakcí.

Použitím speciální metody (Hy-tissue PRP®) se z krve pacienta extrahuje vysoká koncentrace tělu vlastních krevních destiček, které se poté aplikují do nemocné nebo poraněné tkáně jako injekční roztok. Krevní destičky obsahují velké množství růstových faktorů, které aktivují a urychlují procesy opravy a regenerace tkání. Aplikace PRP je vhodná zejména pro léčbu bolestivých zánětlivých procesů, které jinak vyžadují použití kortikoidů. Vědecké studie prokazují pozitivní účinky PRP také na stimulaci buněčného metabolismu, tvorbu nových krevních kapilár a inhibici kapilárního růstu. Aplikace PRP je vhodná pro účinnou regeneraci poškozených tkání a pro rychlejší a lepší proces hojení.

Co lze očekávat od bioaktivní terapie plazmou bohatou na krevní destičky?

  • Rychlá úleva od bolesti
  • Zlepšení pohyblivosti kloubů
  • Aplikace v ambulanci lékaře bez nutnosti hospitalizace
  • Podpora přirozených a růstových schopností poškozené tkáně
  • Optimální snášenlivost bez rizika alergické reakce

Kontakty

Jiří Wolker

icon location Severní a východní Čechy

Zdeněk Valčík

icon location Západní a jižní Čechy
Další kontakty

Použití Hy-tissue PRP®

Bioaktivní terapie plazmou bohatou na krevní destičky může být použita jako alternativa nebo jako doplněk běžných léčebných postupů pro urychlené procesu hojení, například v případě bolestivé, mírné až střední artrózy. Také ji lze využít při poranění šlach, vazů a svalů, jako je tenisový loket nebo zánět Achillovy šlachy.