Hyalo4 Non-adhesive foam

Hyalo4 Non-adhesive foam

Popis produktu

Neadhezivní pěnové krytí HYALO4 Non Adhesive Foam

URČENO PRO RÁNY SE STŘEDNÍ AŽ VYSOKOU MÍROU EXSUDACE

Neadhezivní pěnové krytí HYALO4 Non Adhesive Foam je sterilní krytí na rány z hydrofilní, absorpční, polyuretanové pěny určené k absorpci exsudátu. 

Vnější vrstva krytí je tvořena růžovou, voděodolnou, polyuretanovou fólií s nízkým třením, která vytváří bakteriální bariéru. Perforovaná vrstva, která přichází do styku s ránou, umožňuje absorpci exsudátu a zabraňuje maceraci pokožky způsobené přebytkem tekutiny. Perforovaná vrstva, která přichází do styku s pokožkou, chrání lůžko rány před přilnutím ke krytí. Tím zabraňuje tvorbě granulační tkáně v pórech pěny a snižuje trauma při sejmutí krytí.

Kontakty

Pavla Valentová

icon locationPraha, severní a východní Čechy

Pavla Pařízková

icon location Praha, západní a jižní Čechy
Další kontakty

Indikace 

Neadhezivní pěnové krytí HYALO4 Non Adhesive Foam je indikováno pro chronické a akutní rány se střední až vysokou mírou exsudace. Krytí lze použít během procesu hojení pro léčbu těchto ran: proleženiny, žilní vředy dolních končetin, diabetické vředy, lacerace, odřeniny, rány v místě štěpů a dárcovských míst, pooperační chirurgické rány, popáleniny 1. a 2. druhého stupně. Krytí lze použít jako sekundární krytí dutin a kavit. 

Neadhezivní pěnové krytí HYALO4 Non Adhesive Foam je vhodné k použití pod kompresní bandáž. 

Neadhezivní pěnové krytí HYALO4 Non Adhesive Foam může zůstat in-situ až 7 dnů v závislosti na stavu pacienta a míře exsudace. Z počátku může být nutné ránu nebo krytí pravidelně kontrolovat a měnit v souladu se správnou praxí péče o ránu.