Hyalo4 Adhesive Silicone Border Foam

Hyalo4 Adhesive Silicone Border Foam

Popis produktu 

URČENO PRO RÁNY SE STŘEDNÍ AŽ VYSOKOU MÍROU EXSUDACE

Silikonové adhezivní pěnové krytí s okraji HYALO4 Silicone Adhesive Border Foam Dressing je sterilní krytí na rány z hydrofilní, absorpční, polyuretanové pěny určené k absorpci exsudátu. Vnější vrstva krytí je tvořena růžovou, voděodolnou, polyuretanovou fólií, která vytváří bakteriální bariéru. 

 Perforovaná vrstva, která přichází do styku s pokožkou umožňuje absorpci exsudátu a zabraňuje maceraci pokožky způsobené přebytkem tekutiny a zamezuje přilnutí krytí k ráně, čímz snižuje bolestivost výměny krytí. 

Kontakty

Pavla Valentová

icon locationPraha, severní a východní Čechy

Ing. Dita Jakubíková

icon location Morava
Další kontakty

Indikace 

Silikonové adhezivní pěnové krytí s okraji HYALO4 Silicone Adhesive Border Foam Dressing je indikováno k použití při hojení chronických a akutních ran se střední až vysokou mírou exsudace. Krytí lze použít u následujících ran: proleženiny, žilní a arteriální vředy dolních končetin, diabetické vředy, pooperační chirurgické rány, odřeniny kůže, traumatické rány, povrchové popáleniny a popáleniny druhého stupně a dutinové rány jako sekundární krytí. 

Silikonové adhezivní pěnové krytí s okraji HYALO4 Silicone Adhesive Border Foam Dressing je vhodné k použití pod kompresní bandáž. Na ráně může zůstat až 7 dnů v závislosti na stavu pacienta a míře exsudace.