Hyalo4 Plus

Popis produktu

HYALO4 PLUS krém je přípravek určený k lokálnímu použití obsahující sodnou sůl kyseliny hyaluronové a stříbrný sulfadiazin. 

Kyselina hyaluronová se účastní mnoha procesů podporujících hojení a re-epitalizaci ran. Díky svým hydrofilním vlastnostem poskytuje vlhké prostředí nezbytné pro přirozený proces hojení. Další účinná složka stříbrný sulfadiazin je dobře známá antimikrobiální láka inhibující růst in vitro téměř všech patogenních bakterií a hub. Přítomnost stříbrného sulfadiazinu hraje roli při prevenci mikrobiální kontaminace a zlepšuje schopnost kyseliny hyaluronové podporovat hojení. 

Kontakty

Pavla Valentová   

icon locationPraha, severní a východní Čechy

Pavla Pařízková   

icon location Praha, západní a jižní Čechy
Další kontakty

Složení produktu

Hlavní složka

Sůl kyseliny hyaluronové 0.2%

Další složky

stříbrný sulfadiazin 1%, polyethylenglykol 400 monostearát, decylester kyseliny olejové, emulgační vosk, glycerol, roztok sorbitolu 70%, čištěná voda.

 

Indikace

HYALO4 PLUS krém je určen k léčbě kožních lézí, zejména lézí s vysokým rizikem infekce. Je určen k pokrytí akutních a chronických ran (popálenin I. a II. stupně, bércových a diabetických vředů a proleženin) a poskytnutí vlhkého prostředí bez mikrobů.

HYALO4 PLUS krém lze také použít na neinfikované rány k prevenci infekce nebo po úspěšné léčbě infikovaných ran k prevenci opětovného výskytu infekce.