První pomoc pro osoby náchylné k praskání koutků úst, tvorbě aftů a oparů. Přírodní produkty společnosti Pharmacy Laboratoires z Polska. 

Kontakty

Mgr. Daniel Sivák      

icon locationPraha, jižní a západní Čechy

Mgr. Jindřich Korner

icon location Východní Čechy a Vysočina
Další kontakty

LIPS Produkty

LIPS mast na koutky

LIPS mast na koutky

je dermokosmetický přípravek určený k péči o popraskané koutky úst a k ochraně pokožky úst a jejímu udržení v dobrém stavu. Díky složení je mast vhodná pro osoby náchylné k praskání koutků úst (angular cheilitis), praskání kůže úst , odřenin a loupání kůže úst. Lips mast na koutky obsahuje extrakt ze šalvěje lékařské a vitamin B2 a zinek.

LIPS tablety koutky a afty

LIPS tablety koutky a afty

Doplněk stravy pro osoby náchylné k praskání koutků úst a tvorbě aftů. LIPS jsou snadno polykatelné tablety doporučené pro osoby náchylné k praskání koutků úst a tvorbě aftů a při nedostatku vitaminu B2 (riboflavin). Riboflavin obsažený v tabletách LIPS přispívá k udržení normálního stavu sliznic a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

LIPS HELP mast na opary

LIPS HELP mast na opary

Je dermokosmetiský přípravek určený pro péči a ochranu úst u osob náchylných k výskytu oparů. Extrakt meduňky zabraňuje množení viru herpes simplex, který způsobuje opary. Časná aplikace masti (ve fázi svědění a preventivně i v období očekávaných relapsů) může omezit velikost oparu, nebo zabránit jeho vzniku. LIPS HELP obsahuje zinek, extrakt z meduňky lékařské, vitaminy B1,B2,B12 a C.

LIPS gel na afty

LIPS gel na afty

Je určen pro péči, ochranu a pomoc při udržování dobrého stavu sliznice dutiny ústní. Doporučuje se zejména v případě výskytu aftů a při bolestivých poraněních, způsobených zubními protézami a ortodonickými přístroji (rovnátka). LIPS gel na afty obsahuje glukonát chlorhexidinia, extrakt ze šalvěje lékařské a vitaminy B2 a B12

LIPS roztok na afty

LIPS roztok na afty

Je aktivní dermokosmetika určena pro péči, ochranu a pomoc při udržování dobrého stavu sliznice dutiny ústní. Doporučuje se zejména v případě výskytu aftů a při bolestivých poraněních, způsobených zubními protézami a ortodonickými přístroji (rovnátka).Díky antimikrobiálnímu působení urychluje regeneraci sliznic a zlepšuje stav dásní. Obsahuje chlorhexidin a extrakt ze šalvěje lékařské.

CIMMERIN gel na koutky

CIMMERIN gel na koutky

Je dermokosmetický přípravek s bakteriostatickým účinkem určený k ochraně a péči o pokožku úst a koutky. Díky obsahu vitaminu B, hamamelis a chlorhexidinu se doporučuje pro osoby náchylné k praskání koutků úst (angular cheilitis), praskání kůže úst , odřenin a loupání kůže úst. CIMMERIN gel vytváří na ústech ochranný bakteriostatický film.