Hyalo4 Adhesive Silicone Non-Border Foam

Hyalo4 Adhesive Silicone Non-Border Foam

URČENO PRO RÁNY SE STŘEDNÍ AŽ VYSOKOU MÍROU EXSUDACE

Silikonové adhezivní pěnové krytí bez okrajů HYALO4 Silicone Adhesive Non-Border Foam Dressing je sterilní krytí na rány určené k absorpci exsudátu. Vnější vrstva krytí je tvořena růžovou, voděodolnou, polyuretanovou fólií s nízkým třením, která vytváří bakteriální bariéru. 

Perforovaná, silikonová, adhezivní vrstva, která přichází do styku s ránou, umožňuje absorpci exsudátu a zabraňuje maceraci pokožky způsobené přebytkem tekutiny, zamezuje přilnutí krytí k ráně a snižuje bolestivost výměny krytí tím, že zabraňuje tvorbě granulační tkáně v pórech pěny a snižuje trauma při snímání krytí. 

Kontakty

Pavla Valentová

icon locationPraha, severní a východní Čechy

Ing. Dita Jakubíková

icon location Morava
Další kontakty

Indikace 

Silikonové adhezivní pěnové krytí bez okrajů HYALO4 Silicone Adhesive Non-Border Foam Dressing je indikováno k použití při hojení chronických a akutních ran se střední až vysokou mírou exsudace. Krytí lze použít k léčbě následujících ran: proleženiny, žilní a arteriální vředy dolních končetin, diabetické vředy, pooperační chirurgické rány, odřeniny kůže, traumatické rány, povrchové popáleniny a popáleniny druhého stupně a jako sekundární krytí pro dutinové. 

HYALO4 Silicone Adhesive Non-Border Foam Dressing je vhodné k použití pod kompresní bandáž a může zůstat in-situ až 7 dní v závislosti na stavu pacienta a míře exsudace.