Hyalo4 High Gelling Fibre

Hyalo4 High Gelling Fibre

Popis produktu 

URČENO PRO RÁNY SE STŘEDNÍ AŽ VYSOKOU MÍROU EXSUDACE

Vysoce účinné krytí HYALO4 High Gelling Fibre je sterilní, netkaný polštářek nebo provázek z karboxymethylcelulózy (CMC) a alginátu vápenatého s vysokým obsahem guluronové kyseliny s vyztužující vrstvou, která umožňuje šetrné odstranění. Krytí je měkké a poddajné, vysoce absorpční a vysoce gelující. 

HYALO4 High Gelling Fibre odvádí exsudát z ran se střední až vysokou mírou exsudace a vytváří příznivé prostřední pro účinnou léčbu ran. Vysoce absorpční krytí vytvoří při styku s exsudátem jemný gel, který pomáhá udržovat vlhké prostředí rány, a tím podporuje lepší hojení a autolytický debridement (odstranění neživé tkáně).

Kontakty

Pavla Valentová 

icon locationPraha, severní a východní Čechy

Ing. Dita Jakubíková

icon location Morava
Další kontakty

Indikace 

Krytí HYALO4 High Gelling Fibre je indikováno při léčbě akutních a chronických ran se střední až vysokou mírou exsudace.  

Krytí je indikováno pro použití u těchto ran: proleženiny, žilní a arteriální vředy dolních končetin, diabetické vředy, rány v místě štěpů a dárcovských míst, pooperační chirurgické rány, povrchové popáleniny a popáleniny druhého stupně a dutinové rány. 

Vysoce účinné krytí HYALO4 High Gelling Fibre lze použít pod kompresní bandáží. 

Krytí může zůstat in situ až 7 dní. Četnost výměny krytí závisí na stavu pacienta a míře exsudace. Krytí vyměňte, jakmile sekundární krytí dosáhne své absorpční kapacity nebo dle správné praxe péče o ránu.