Hyalo4 Regen

Hyalo4 Regen

Popis produktu 

HYALO4 Regen je bioaktivní krytí složené z koňského kolagenu typu I a kyseliny hyaluronové ve formě lyofilizovaných sterilních houbovitých polštářků, snadno přizpůsobitelných oblastem aplikace; adjuvans (prostředek zesilující účinek) ve fyziologických procesech hojení ran. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou dvě nejdůležitější strukturální a biologické složky organismu a hrají zásadní roli při obnově tkáňové architektury při jejím poškození. Kolagen je nosná struktura dermis a napomáhá tvorbě nové tkáně tím, že podporuje ukotvení a orientaci fibroblastů. Kyselina hyaluronová díky svým hygroskopickým vlastnostem reguluje hydrataci tkáně a udržuje vlhkost prostředí čímž vytváří ideální podmínky pro řádné uspořádání kolagenu.

Kontakty

Pavla Valentová

icon locationPraha, severní a východní Čechy

Pavla Pařízková

icon location Praha, západní a jižní Čechy
Další kontakty

Složení produktu

koňský kolagen typu I

97,5 %

sůl kyseliny hyaluronové

2,5 %

 

Indikace

Akutní a chronické léze, středně až silně exsudující rány. Léčba dekubitů, bércových a diabetických vředů, stagnujících chronických ran, akutních a traumatických lézí všeobecné a specializované chirurgie, traumatologie, gynekologie, ortopedie, zubní chirurgie, popálenin 1. a 2. stupně.  

Lokální hemostatikum pro použití v obecných chirurgických postupech, jako je vaskulární rekonstrukční chirurgie, vaskulární chirurgie, karotidová chirurgie, abdominální a gynekologická chirurgie, ortopedická a traumatologická chirurgie, stomatologie a při první pomoci ke kontrole kapilárního krvácení.  

Bez ohledu na své vynikající hemostatické vlastnosti nesmí obvaz v případě silného krvácení nahradit ligační nebo přímé kompresní postupy. 

Antikoagulační terapie neovlivňuje jeho funkci.